Problemy z zajściem w ciążę wynikają z różnych powodów i aby się o nich dowiedzieć oraz zdiagnozować przyczynę należy udać się do profesjonalnej kliniki leczenia niepłodności, np. w Warszawie. Dzięki odpowiednim badaniom będzie możliwe poznanie przyczyn oraz decyzja o zastosowaniu odpowiednich metod leczenia niepłodności. Na wizytę u specjalisty należy się umówić, wówczas, gdy para stara się o dziecko od ponad roku, nie stosując żadnych środków antykoncepcyjnych, a nadal nie ma oczekiwanych dwóch kresek na teście ciążowym. Istnieje wiele przyczyn niepłodności, które warto szybko zdiagnozować i dowiedzieć się, czy leczenie w związku powinna podjąć partnerka czy partner.

Leczenie niepłodności męskiej w klinice w Warszawie

Na pierwszą wizytę w warszawskiej klinice leczenia niepłodności zaleca się przyjście obojga partnerów. Koniecznie należy zabrać ze sobą dokumentację medyczną oraz wyniki wcześniejszych badań, jeśli były takie przeprowadzane. Po odbytej rozmowie ze specjalistą możliwe jest przeprowadzenie badania nasienia. Dzięki temu będzie możliwe postawienie diagnozy na temat męskiej niepłodności. Zaleca się, aby przed badaniem partner zachował wstrzemięźliwości seksualną od 3 do 5 dni. W tym okresie powinno się również wstrzymać od wszelkich używek (spożywanie kawy, alkoholu oraz palenie papierosów). W klinice dostosowany jest intymny oraz komfortowy pokój, w którym odbywa się badanie. Po szczegółowej analizie materiału wyniki otrzymuje się zwykle tego samego dnia, więc od razu można je skonsultować z lekarzem, który w razie potrzeby może wybrać dalszą metodę leczenia.

Leczenie niepłodności damskiej w klinice w Warszawie

Już w trakcie pierwszej wizyty istnieje możliwość wykonania u kobiety badania ginekologicznego oraz USG. Po analizie wyników lekarz może zalecić przeprowadzenie dodatkowych badań. Zwykle odbywają się one tego samego dnia, więc jest to duże ułatwienie dla osób, które do kliniki leczenia niepłodności przyjeżdżają z innych miast niż Warszawa. Mając wszelkie i potrzebne wyniki, specjalista zaleca dalszy plan kuracji oraz wybiera metodę, którą uważa, za najbardziej skuteczną i dopasowaną do potrzeb małżeństwa. W klinice niepłodności: https://www.warszawa.klinikabocian.pl/ specjaliści do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i zalecają najbardziej skuteczne w danym przypadku metody leczenia. Dzięki nim już tysiące par zostało szczęśliwymi rodzicami swoich wyczekiwanych pociech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here