Zabawki Double Eagle są doskonale znane wszystkim miłośnikom modeli zdalnie sterowanych. Zapewniają one niesamowitą porcję rozrywki nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym. Są wzorowane na oryginalnych pojazdach wykorzystywanych m.in. w branży budowlanej oraz rolnictwie. Czym wyróżniają się tego typu modele?

Double Eagle – zabawki dla wymagających

Coraz więcej rodziców dba o wysoką jakość kupowanych zabawek. Takie produkty nie tylko są bardziej bezpieczne w użytkowaniu, ale jednocześnie posłużą przez dłuższy czas, nie tracąc swoich pierwotnych funkcjonalności i atrakcyjnego wyglądu. Do tej grupy można bez wątpienia zaliczyć zabawki Double Eagle. Są one wzorowane na oryginalnych pojazdach, np. koparko-ładowarce JCB, betoniarce MAN czy ciągniku Mercedesa. Na uwagę zasługuje precyzyjne odwzorowanie wszelkich detali, dzięki czemu miniaturowe maszyny zachwycają swoim wyglądem.

Dzieciom podobają się też spore rozmiary zabawek oraz wykonanie z solidnego, wytrzymałego tworzywa. To z kolei przekłada się na zwiększoną odporność modeli w razie upadku lub zderzenia. Kolejną ważną zaletą jest mocne zespolenie wszystkich elementów, co przekłada się na bezpieczne użytkowanie. Pojazdy są zwinne i zapewniają zasięg do 25 m.

Czym jeszcze wyróżniają się zabawki Double Eagle?

Na popularność opisywanych modeli wpływają też ich funkcje zdalnego sterowania. Maszyny mogą poruszać się do przodu, do tyłu, skręcać w prawo lub lewo i zatrzymywać się w pożądanym momencie. Sporą atrakcją jest sygnalizacja świetlno-dźwiękowa. W zależności od rodzaju pojazdu można np. manewrować łyżką, szuflą, wysuwać drabinę lub polewać wodą. Ciekawą opcją jest też program demo, podczas którego następuje pokaz wszystkich funkcji zabawek. Do zestawu dołączony jest pilot pozwalający na wygodne sterowanie.

Zabawki Double Eagle z pewnością zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, a ich dopracowanie zaskoczy niejednego młodego i dużego fana motoryzacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here