Bycie nauczycielem nie jest łatwym zadaniem. To ogromne wyzwanie dla każdego, kto ma styczność z nauczeniem. Ten zawód wymaga ciągłego doszkalania się i wprowadzania nowoczesnych metod. W profesji pedagogicznej istotne i niezwykle ważne jest w pełni profesjonalne podejście do swojej pracy. Dlatego też, rekomendowane są szkolenia online dla nauczycieli, podczas których podniosą swoje kompetencje i umiejętności.

Akademia Majki Jeżowskiej – szeroka oferta szkoleń online

Szeroka oferta szkoleń online dla nauczycieli pozwoli każdemu na intensywny rozwój zawodowy. To praktycznie nieograniczone możliwości zdobycia całkiem nowych pomysłów realizacji zajęć z dziećmi oraz nauka nowoczesnych metod prowadzenia zajęć. Praca z dziećmi ma duży wpływ na ich prawidłowy rozwój, dlatego warto skorzystać z szerokiej oferty szkoleń.

  • Jak w praktyce wprowadzić wolną zabawę w przedszkolu i w szkole 1-3?
  • Narzędzia dobrej współpracy z rodzicami od A do Z część 1 i 2.
  • Zima lubi dzieci – tańce, gry, zabawy ruchowo-muzyczne i zimowe zajęcia dydaktyczne w przedszkolu.
  • Dary jesieni – tańce, gry, zabawy ruchowo-muzyczne i zimowe zajęcia dydaktyczne w przedszkolu.
  • Jak prowadzić zajęcia o emocjach z wykorzystaniem sztuki w szkole.

Certyfikowane szkoleniadla nauczycieli

Szkolenia online dla nauczycieli dedykowane są głównie do pedagogów pracujących w szkołach zwłaszcza w klasach 1-4, przedszkolach oraz żłobkach. Innowacyjne metody nauczania i podejście „nauka poprzez zabawę”, skutecznie stymuluje rozwój psychofizyczny najmłodszych.

Zagadnienie, które poruszają szkolenia dotyczą zróżnicowanej tematyki, która bezpośrednio wiąże się z umiejętnością przeprowadzenia ciekawych i pouczających zajęć. Każdy pakiet szkoleniowy zawiera dokładny opis zagadnień wraz z szczegółowym wytłumaczeniem oraz przykładowym scenariuszem zajęć – wszystko co niezbędne jest do zdobycia wiedzy, ale i przeprowadzenia wartościowej lekcji w sposób całkiem nowy i ciekawy.

Wszystkie szkolenia online, które znajdują się w ofercie naszego sklepu umożliwiają otrzymanie stosownego certyfikatu. Zaświadczenie o odbyciu szkolenia to nie tylko potwierdzenie nowo zdobytych kwalifikacji, ale również możliwość poszerzenia własnego CV w trakcie zmiany miejsca pracy. Szkolenia online dla nauczycieli zazwyczaj wiążą się z dużymi kosztami, jednak u nas znajdą Państwo niezwykle przyjazne ceny. W zamian zyskują Państwo dostęp do szkoleń, które w zauważalny sposób wyniosą stosowane metody wychowawcze na zdecydowanie wyższy poziom.

Przebieg szkoleń

Szkolenia online podzielone zostały na odpowiednie pakiety tematyczne. Zajęcia w trakcie trwania szkolenia prowadzone są na dwa sposoby. Pierwszy z nich obejmuje formę zajęć online, drugi zaś przy użyciu filmów instruktażowych i i edukacyjnych zawierających niezbędne materiały, które uczestnik szkolenia może pobrać. Materiały zostały przygotowane w merytoryczny sposób przez wykwalifikowanych specjalistów – psychologów, pedagogów oraz animatorów. Dlatego szkolenie online stanowi kompendium wiedzy, która poruszona została z różnych punktów widzenia.

Po odbyciu szkolenie, zyskują Państwo dostęp do nagrań oraz dodatkowych materiałów edukacyjnych.

Zalety szkoleń online

Wielu nauczycieli, którzy zdecydowali się na skorzystanie z dedykowanych szkoleń online jest bardzo zadowolonych z nabytych kompetencji i wygody tej formy szkoleń. Szkolenia online gwarantują stały dostęp do materiałów edukacyjnych, co umożliwia naukę we własnym tempie, w odpowiedniej dla siebie porze i miejscu. Dodatkowo  dają możliwość indywidualnego kontaktu z prowadzącym kurs specjalistą, który w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służy pomocą.

Szkolenie w formie online to brak konieczności uciążliwych dojazdów i dodatkowych kosztów związanych z noclegiem. Materiały edukacyjne, które oferowane są w ramach kursu są w łatwo przyswajalnej, ciekawej formie. Dzięki temu można uniknąć nieprzyjemnego znużenia w trakcie nabywania nowych kompetencji. Każde szkolenie zwieńczone jest uzyskaniem certyfikatu ukończenia szkolenia, co stanowi oficjalne potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności.

Warto również wspomnieć że aktualnie w obliczu prawa, szkolenie online traktowane jest na równi ze szkoleniem w formie tradycyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, którą można znaleźćna stronie: https://sklep.majkijezowskiej.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here